İstanbul Aynacı

İstanbul aynacı olarak, dekoratif ayna, duvar ayna kaplama, çerçeveli ayna, baklava dilimli ayna, spor salonu aynaları gibi bir çok ayna hizmeti vermekte olan firmamız, İstanbul’un her bölgesine imalat, satış, montaj hizmetleri vermektedir. Firmamız tüm ayna ürünlerini kendi bünyesinde imalatını yapıp siz değerli müşterilerimizin özel siparişlerinize göre hazırlamaktayız. İstanbul’da en uygun ayna fiyatları alabileceğiniz firmamız, rodajlı ayna, bizoteli ayna, düz duvar ayna satışı, ayna kesimi gibi bir çok hizmeti deneyim aynacı ustaları ile yapmaktadır.

TIKLA HEMEN ARA

İstanbul Aynacılar

Bir çok kişi ayna hizmeti vermekte ama firmamız 20 yıldır en iyi ayna hizmeti verip bir çok ev, işyeri, ofis, dükkan, mağaza gibi bir çok alanda müşteri portföyü alanın her yıl genişletme ve özel cnc ayna kesim makinelerimiz ve özel ayna parkuru bölümümüz ile tüm aynalarınızı sorunsuz ve hatasız olarak ölçü, ebatlama, renk gibi hiçbir hatalara yer vermemekteyiz.

Ayna Fiyatları

Ayna Fiyatları bir çok ayna modelinie göre değişim göstermektedir. Aynalar metrekare olarak hesaplanmalı ve kesilecek ayna plakasının ebatlarına göre hesap yapılmalı, eğerki aynalarınız ölçüleri biçimsiz ve plakaya göre uyarlı değilse fireli olarak’ta hesaplanmaktadır. Flotal ayna, füme ayna, bronz ayna, baklava ayna, kare ayna, boy aynası, duvar ayna yapıştırma fiyatları, satışı, üretimi, montaj fiyatlarını bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Ayna Modelleri

Bir çok ayna modelleri ve çeşitleri vardır. Aynalar plaka halinede kesilmekte ve kesildikten sonra bir çok işleme uygulaması yapılmaktadır. Ölçüler halinde kesilen aynalar, özel cam ve ayna işleme makineleri ile rodajlı ayna, bizoteli ayna, kanallı ayna, baklava desenli ayna gibi bir çok ayna modelleri bu özel makineler sayesinde yapılmaktadır.

Baklava Dilimli Ayna

Portmanto Ayna Kaplama

Dekoratif Aynalar

Düz Duvar Ayna Kaplama

Dekoratif Duvar Ayna

Füme Baklava Desenli Ayna

Spor Salonu Ayna Fiyatları

 

İstanbul Ayna Firması

İstanbul’un bir çok bölgesine hizmet vermekte olan İstanbul ayna firmaları arasında en iyi olarak bilinen Asil Cam, 7/24 ayna hizmetlerini sizlere uygun fiyat, kaliteli işçilik deneyimleri ile en iyi şekilde sunmaktadır. Duvar aynası, lavabo aynası, düğün salonu aynaları, kolon aynası, spor salonu ayna, çerçeveli ayna, rodajlı, bizoteli, kanallı, boyalı ayna olmak üzere tüm ayna isteklerinizi en hızlı şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Eskitme Ayna

Kırık Ayna Değişimi

Kırlan, çatlayan, eskiyen, bozuk olan tüm aynalarınızın da değişim ve tamir bakımı onarımı yapmakta olan şirketimiz yerinde aynalara müdahale edip birebir aynı ölçüde değişimlerini yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm aynalarımız 1.kalite olan şişecam ürünleri ile garantili bir şekilde montalamasını yapmaktayız. Ayna tamiri, kırık ayna değişimi, aynacılar olarak yapmaktayız.

Bizlere bir çok ayna, aynacı, İstanbul ayna firmaları, ayna modelleri, duvar aynaları, duvar ayna kaplama, eskitme, füme, bronz, antik, flotal, bizoteli, rodajlı aynalar için ulaşabilir, ayna imalatı, satışı, montajı, tamiri gibi bir çok hizmetler için arayıp bilgi alabilirsiniz.

TIKLA HEMEN ARA

ŞİMDİ ARA