Cam Cephe (Dış Cephe Camı)

Dış cephe camları, güçlendirilmiş konstrüksiyonun levhaların düşey ve yatay profillerle oluşturduğu iskelesinde bulunan özel destek ve cıvatalar yardımı ile monte edilmektedir. Cam cepheler, ülkemizde bir çok rezidans, plaza, holding, ve iş merkezleri gibi alanlarda görmek oldukça mümkündür. Firmamız İstanbul’da bir çok konut, işyeri gibi alanlarda dış cephe camlama uygulamalarını yapmaktadır.

Dış Cephe Cam Giydirme

Cam giydirme sistemleri son derece düzenli ve güvenli yapılmalıdır, dış cephe camları özel bondigleme macunlama işlemi kesinlikle yapılmalı ve kullanım şartlarına göre kullanılacak camların temperli veya lamine cam olması gerekmektedir. Silikon cephe, kasetli cephe, kapaklı cephe, yarı kapaklı cephe alüminyum doğrama cepheleri, gibi bir çok modelleri sahip olmaktadır.

Dış Cephe Cam Fiyatları

Deprem, bina oturması, rüzgar, fırtına vb. gibi bir çok olumsuz şartlara karşı uygun olarak dizayn edilmiş olup,  transom profilleri, mulyon profillerine vidayla sabitlenmeyip, erkek ve dişi taşıyıcılara taşıtılır. Böylece panel genleşme veya deprem anında hareket edebileceğinden kasılmayıp, camların kırılması riskini minimuma indirir. Mulyon, transom, panel, camı taşıyıcı olan tij profillerinin tümü esneme kabiliyetine sahiptirler. Dış cephe cam fiyatları istenilen modele ve tasarım göre değişimler göstermektedir.

Dış Cephe Cam Tamiri

Dış cephe cam değişimi hizmetler sunmakta olan firmamız; kırık, çatlak, eskimiş, bozulmuş gibi bir çok özelliğini yitirmiş dış cephe camlarınızın değişimlerini yapmaktayız. Dış cephe cam değişimi genellikle yüksek yerlerde vinç yardımı ile değişmektedir. Özel camcı ustalarımız bu gibi durumlarda emniyet önemleri alındıktan sonra vantuslu vinç yardımı ile kırık cep camlarınızı söküp, yeniden imalata aşamasında sunmaktadır. Dış cephe cam tamiri olarak alınnan camınız birebir aynı ürünler yenisi yapılır tekrardan yerinde değişimini yapmaktayız. Dış cephe cam tamiri fiyatları olarak bizlere ulaşabilir, kırık olan camınız hakkında fiyat ve destek alabilirsiniz.

Bizlere Tüm Dış Cephe Camları, Cam Cephe, Dış Cephe Cam Tamiri, Dış Cephe Cam Değişimi, Cephe Camı Tamiri, Dış Cephe Cam Fiyatları Gibi Bir Çok Hizmetler İçin Ulaşabilir, Ücretsiz Keşif İmkanımız İle Yerine Bakılarak Uygun Fiyatlar Vermekteyiz.

TEL : 0212 445 60 14 GSM : 0533 437 60 14

ŞİMDİ ARA